O nas

Cameoo

Cameoo jest kobietą!

Kobietą, a nawet teamem kobiet, które ponad wszystko lubią pracę z Pannami Młodymi w ich drodze od poszukiwań sukni ślubnej do dnia jej absolutnej premiery!

 

Kobietą, która rozumie, że zakup sukni ślubnej to nie tylko sprzedaż produktu, ale proces, w którym Panna Młoda potrzebuje towarzysza od momentu kształtowania wizji swojego JA w tym dniu, przez pomoc w dokonaniu wyboru i jego urzeczywistnienie w postaci kompletnej stylizacji ślubnej.

 

Kobietą, która zdaje sobie sprawę z ładunku emocjonalnego jaki niesie ze sobą dzień ślubu i z całych sił stara się, aby ta droga była możliwie jak najmniej stresująca, a odprężająca i przyjemna.

 

Kobietą, która razem z Pannami Młodymi przeżywa ślubne dołki (związane z nieoczekiwanymi zwrotami akcji, problemami organizacyjnymi), razem nimi się śmieje i płacze. Jak trzeba pocieszy lub zmotywuje do niepoddawania się ślubnej presji.

 

Kobietą, która zakłada, że przymiarka ślubna ma być nie tylko merytorycznym spotkaniem z techniką krawiecką, ale przygodą prowadzącą etapami do wielkiego finału. 

 

Kobietą, która rozumie, że suknia ślubna ma być dopełnieniem Panny Młodej a nie Panna Młoda ma być niewolnikiem sukni ślubnej. Ma być źródłem ślubnej radości. 

Kobietą, która ponad wszystko lubi gdy Panny Młode mówią, że czują się w Cameoo „jak w domu” i w momencie odbioru sukni ślubnej żałują, że wspólna przygoda się kończy.

Cameoo jest każdą z Was!